Aphrodite Hotel Datça Yarımadası'nda bulunan Bozburun Köyü'nde, Ege ve Akdeniz'in kesiştiği en güzel koylardan birinde yer almaktadır. Dalaman Uluslararası Havaalanı'ndan 150km (2 saat 15 dakika), Milas Bodrum Uluslararası Havaalanı'ndan ise 180 km (2 saat 40 dakika) ve Marmaris şehir merkezinden 50 km uzaklıktadır.

HAVAYOLU İLE ULAŞIM

Arzu eden misafirlerimiz için Dalaman Havaalanı'dan otelimize özel transfer organize edilmektedir. Dilerseniz transfer talebinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz: Ayrıca Dalaman Havaalanı'ndan kalkan Havaş Ve Muttaş otobüsleri ile Marmaris Otobüs Terminali'ne ulaşıp, terminalden Bozburun'a düzenlenen minibüs seferleri ile de otelimize ulaşabilirsiniz.

Marmaris'den Bozburun'a Minibüs saatleri: 08:30 -10:30 - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 17:30 - 18:30 - 20:00

KARAYOLU İLE ULAŞIM

Marmaris-Datça Yolu üzerinde, Marmaris'den 17 km sonra Hisarönü kavşağından Bozburun istikametine doğru sola dönünüz. 37 km sonra Bozburun tabelasını geçer geçmez ilk sola sapınız.50 mt sonra (Caminin yanından )sağa sapınız.200 metre ileriden sola sapınız ,Bu yol sizi deniz kıyısına ulaştıracaktır.Deniz kıyısına ulaştığınızda sola sapınız,50 mt sonra aracınızı park edebilirsiniz. Kaptanımız sizi orada iskelede karşılayarak tekne ile otele ulaşımınızı sağlayacaktır. Teknemizin iskelede hazır beklemesi için lütfen bizi Selimiye'den geçerken arayınız.

DENİZYOLU İLE ULAŞIM

Aphrodite Hotel'i özel yapan noktalardan biri de, bulunduğumuz Bozburun Adatepe yarımadasına araba yolu ile ulaşım olmamasıdır. Otelimiz Bozburun Köyü'nden patika yol ile 15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.